Вакуленчуківська гімназія Чуднівської міської ради Житомирської області

Благодійний ярмарок до Дня Закоханих

Дата: 12.02.2024 12:56
Кількість переглядів: 26

Стало гарною традицією в нашій гімназії проведення концертів, ярмарок та аукціонів. Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Більшість із нас розуміє, що світ тримається на добрих та на гарних вчинках. Доброчинна подія об’єднала учнів, вчителів та батьків. Кожен клас гімназії намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших Захисників. Усі приклали чимало зусиль та витратили немало часу для приготування домашніх смаколиків та різноманітних корисних дрібничок.
Дякуємо учням за виявлену ініціативу та небайдужість, батькам - за допомогу дітям в приготуванні смаколиків і в їх реалізації, вчителям  - за всесторонню допомогу та підтримку.
Спільними зусиллями було зібрано 25000 грн. Разом ми сила!