Вакуленчуківська гімназія Чуднівської міської ради Житомирської області

ІСТОРІЯ ШКОЛИ

Школу у селищі Вакуленчук започатковано в 1953 році разом з розбудовою 24 ракетного арсеналу.

У цей рік з’явились перші житлові споруди барачного типу, а згодом десяток фінських будинків.

У 1955 році під школу було відведено 2 кімнати в бараці, працювало 2 класокомплекти, в яких навчалось 15 учнів 1 – 4 класів.

Восени 1956 року у приміщенні початкової школи було відкрито вечірню середню школу, яку закінчило більше як 20 жителів селища: офіцери, прапорщики, робітники і службовці.

Восени 1958 року школа з початкової переростає в семирічну. Збільшувалось населення селища, зростав учнівський і педагогічний колективи.

Старе приміщення школи не могло задовольнити потреб, постало питання будови нової школи.

Пам’ятним для вихованців, педагогів та жителів селища був вересень 1962 року: гостинно розчинила свої двері нова середня школа з просторими світлими класами, з прекрасними актовим і спортивним залом.

Із метою підвищення якості навчального процесу в школі створені спеціалізовані кабінети:

• початкових класів,
  • української мови та літератури,
  • іноземної мови,
  • історії,
  • фізики,
  • хімії,
  • біології,
  • географії,
  • військової підготовки,
  • обслуговуючої праці.

Кабінети оснащені дидактичними матеріалами та засобами.